Volledige kantinelijst

Hierbij de definitieve kantinelijst 2020-2021.

Noteer allereerst de data van je kantinedienst zoals in de kantinelijst is vermeld in je agenda! De dag voorafgaand aan je kantinedienst graag contact opnemen met de kashouder uit de plaats die vermeld staat bij je dienst om met hem / haar het afhaal tijdstip af te spreken.

Wanneer je van dienst ruilt dit altijd aan de kashouder laten weten die bij die dienst staat vermeld. Denk aan leeftijd controle door jezelf bij twijfel over de leeftijd van jongeren die alcohol houdende drank bestellen. Het pin apparaat ligt bij de kas met instructie formulier. Na afloop de koelkasten bijvullen en het geheel schoon en opgeruimd achter laten.

Altijd de vloer van de hal en kantine en keuken na afloop van de dienst aanvegen i.v.m. inloop van fijn zand van de banen. Graag na afloop van je dienst de kas ( liefst dezelfde dag ) bij het ophaaladres inleveren.

De kantinecommissie.

DagDatumEvenementDienstTijdNaamKas uit.
woensdag26 augustus 2020Clubkampioenschappen senioren118.30 - 20.30 uurMarietje GartzDronrijp
220.30 - 22.30 uurBaukje Visser
donderdag27 augustus 2020Clubkampioenschappen senioren118.30 - 20.30 uurTineke WierstraDronrijp
220.30 - 22.30 uurKlaas Agricola
vrijdag28 augustus 2020Clubkampioenschappen senioren118.30 - 20.30 uurHans SmaleMenaam
220.30 - 22.30 uurEverdien Smale
zaterdag29 augustus 2020Clubkampioenschappen senioren111.00 - 14.00 uurHilda VisserMenaam
213.30 - 16.00 uur.Richard Miedema
zondag30 augustus 2020Frieslandcup 2e ronde109.30 - 12.00 uurAndre YdemaDronrijp
211.30 - 14.00 uurBaukje Visser
313.30 - 16.00 uurBertus Visser
415.30 - 18.00 uurClemens Veltman
maandag31 augustus 2020Clubkampioenschappen senioren118.30 - 20.30 uurEsther BroersmaDronrijp
220.30 - 22.30 uurPier Broersma
dinsdag1 september 2020Clubkampioenschappen senioren118.30 - 20.30 uurAnneke PostmaMenaam
220.30 - 22.30 uurWiepie Lootsma
woensdag2 september 2020Clubkampioenschappen senioren118.30 - 20.30 uurSabine JacobsMenaam
220.30 - 22.30 uurRimmer Frankena
donderdag3 september 2020Halve finales clubkampioenschap118.30 - 20.30 uurJohanna KienstraDronrijp
220.30 - 22.30 uurHiltje van Tuinen
vrijdag4 september 2020Halve finales clubkampioenschap118.30 - 20.30 uurEise RoordaDronrijp
220.30 - 22.30 uurGerben de Boer
zaterdag5 september 2020Finaledag Clubkampioenschappen109.30 - 12.00 uurFokke OosterhoffMenaam
211.30 - 14.00 uurMarietje Garz
313.30 - 16.00 uurBaukje Visser
415.30 - 18.00 uurBertus Visser
dinsdag8 september 2020Dames dubbel Schatzenburg 2118.30 - 22.00 uurHenk ReidsmaDronrijp
woensdag9 september 2020Heren dubbel Schatzenburg 1118.30 - 22.00 uurAnita FeenstraDronrijp
donderdag10 september 20208 / 9 groep Schatzenburg 1118.30 - 22.00 uurHans SmaleMenaam
vrijdag11 september 2020Gemengd dubbel Schatzenburg 2118.30 - 20.30 uurGerda KamstraMenaam
Tossavond.220.30 - 22.30 uurGerard Hendriks
zaterdag12 september 2020Heren 17+ Schatzenburg 1112.30 - 15.00 uurMathijs JansmaMenaam
215.00 - 18.00 uurGerrit Doeland
zondag13 september 2020Jun 11 / 14 j. Schatzenburg 1109.00 - 11.30 uurPiet DoumaMenaam
Gemengd dubbel Schatzenburg 1211.30 - 14.00 uurMarije Reidsma
314.00 - 16.30 uurMarije Reidsma
dinsdag15 september 2020Dames dubbel Schatzenburg 1118.30 - 22.00 uurEverdien SmaleMenaam
woensdag16 september 2020Heren dubbel Schatzenburg 2118.30 - 22.00 uurBianca MeeterMenaam
donderdag17 september 2020Heren dubbel 50+ Schatzenburg 1118.30 - 22.00 uurJan Willem FaberMenaam
vrijdag18 september 2020Gemengd dubbel 17 Schatzenburg 1118.30 - 20.30 uurKlazina VisserDronrijp
Tossavond220.30 - 22.30 uurTineke Wierstra
dinsdag22 september 2020Dames dubbel Schatzenburg 2118.30 - 22.00 uurMeile PostDronrijp
woensdag23 september 2020Heren dubbel Schatzenburg 1118.30 - 22.00 uurJan NiehofDronrijp
donderdag24 september 20208 / 9 groep Schatzenburg 1118.30 - 22.00 uurMurk / Maaike CliffordMenaam
Mary Beimers
vrijdag25 september 2020Gemengd dubbel 17 Schatzenburg 2118.30 - 20.30 uurFocco de JongDronrijp
Tossavond220.30 - 22.30 uurFocco de Jong
zaterdag26 september 2020Heren 17+ Schatzenburg 1112.30 - 15.00 uurJeffrey LucardiMenaam
215.00 - 18.00 uurPeter Brouwer
zondag27 september 2020Jun 11 / 14 j. Schatzenburg 1109.00 - 12.00 uurRob SchmutzlerDronrijp
dinsdag29 september 2020Dames dubbel Schatzenburg 1118.30 - 22.00 uurBote v/d Meer/ J. PasveerDronrijp
woensdag30 september 2020Heren dubbel Schatzenburg 2118.30 - 22.00 uurJelle KooistraDronrijp
donderdag1 oktober 2020Heren dubbel 50+ Schatzenburg 1118.30 - 22.00 uurJildert KooistraDronrijp
vrijdag2 oktober 2020Gemengd dubbel 17 Schatzenburg 1118.30 - 20.30 uurOepke WassenaarMenaam
Tossavond220.30 - 22.30 uurPeter Ritsema
dinsdag6 oktober 2020Dames dubbel Schatzenburg 1118.30 - 22.00 uurDaan / Inge ZijlstraDronrijp
donderdag8 oktober 2020Heren dubbel 50+ Schatzenburg 1118.30 - 22.00 uurEsther BroersmaDronrijp
vrijdag9 oktober 2020Gemengd dubbel 17 Schatzenburg 2118.30 - 20.30 uurIris AmmerlaanDronrijp
Tossavond220.30 - 22.30 uurIris Ammerlaan
zondag11 oktober 2020Jun 11 / 14 j. Schatzenburg 1109.00 - 11.30 uurMurk / Maaike CliffordMenaam
Gemengd dubbel Schatzenburg 1211.30 - 14.00 uurMarijke Dijkstra
314.00 - 16.30 uurHans Wiemers
dinsdag13 oktober 2020Dames dubbel Schatzenburg 2118.30 - 22.00 uurBernard StornebrinkMenaam
woensdag14 oktober 2020Heren dubbel Schatzenburg 1118.30 - 21.00 uurGerda KamstraMenaam
Heren dubbel Schatzenburg 2221.00 - 23.30 uurBertus-Baukje Visser
donderdag15 oktober 20208 / 9 groep Schatzenburg 1118.30 - 22.00 uurAnita FeenstraDronrijp
vrijdag16 oktober 2020Gemengd dubbel 17 Schatzenburg 1118.30 - 20.30 uurRimmert de JongMenaam
Tossavond220.30 - 22.30 uurEd Groot
Tossavond220.30 - 22.30 uurEd Groot
zaterdag17 oktober 2020Heren 17+ Schatzenburg 1112.30 - 15.00 uurAndries MagréMenaam
215.00 - 18.00 uurKo Oudmaijer
zondag18 oktober 2020Gemengd dubbel Schatzenburg 1111.00 - 14.00 uurChris van ErpMenaam
214.00 - 17.30 uurMiranda de Boer
dinsdag20 oktober 2020Dames dubbel Schatzenburg 1118.30 - 22.00 uurRienk / Jikky v/d MeerDronrijp
woensdag21 oktober 2020Heren dubbel Schatzenburg 2118.30 - 22.00 uurJelle KooistraDronrijp
donderdag22 oktober 20208 / 9 groep Schatzenburg 1118.30 - 22.00 uurJildert KooistraDronrijp
vrijdag23 oktober 2020Tossavond119.30 - 21.30 uurCor TiemersmaDronrijp
221.30 - 23.30 uurHenk Langhout
zondag25 oktober 2020Jun 11 / 14 j. Schatzenburg 1109.00 - 11.30 uurLies SijtsmaDronrijp
vrijdag30 oktober 2020Tossavond119.30 - 21.30 uurRegina de JongDronrijp
221.30 - 23.30 uurRegina de Jong
vrijdag6 november 2020Tossavond119.30 - 21.30 uurRimmert de JongMenaam
221.30 - 23.30 uurEd Groot
zondag8 november 2020Slottoernooi t.v. Schatzenburg112.30 - 15.00 uurKC. TC.Menaam
214.30 - 17.00 uur
317.00 - 19.30 uur
vrijdag13 november 2020Tossavond119.30 - 21.30 uurOepke WassenaarMenaam
221.30 - 23.30 uurJohanna Kienstra
vrijdag20 november 2020Tossavond119.30 - 21.30 uurDirk / Joke VeenstraMenaam
221.30 - 23.30 uurDirk / Joke VeenstraMenaam
vrijdag27 november 2020Vrijwilligers bijeenkomst116.30 - 19.30 uurBestuur - KC.Menaam
2
vrijdag27 november 2020Tossavond119.30 - 21.30 uurCor TiemersmaDronrijp
221.30 - 23.30 uurDirk Jan Veenstra
maandag30 november 2020Schoen opzetten v. Sinterklaas1JC.Dronrijp
vrijdag4 december 2020Tossavond119.30 - 21.30 uurPiet BoonstraDronrijp
221.30 - 23.30 uurMarianne Thanhauser
vrijdag11 december 2020Tossavond119.30 - 21.30 uurAnke HoekstraMenaam
221.30 - 23.30 uurFoeke Terpstra
vrijdag18 december 2020Tossavond119.30 - 21.30 uurA. TijsmaDronrijp
221.30 - 23.30 uurAkkie Groen
vrijdag8 januari 2021Tossavond119.30 - 21.30 uur
221.30 - 23.30 uur
zaterdag9 januari 2021Nieuwjaars receptie117.00 - 19.30 uurBestuur tv Schatzenburg
vrijdag15 januari 2021Tossavond119.30 - 21.30 uur
221.30 - 23.30 uur
donderdag21 januari 2021Algemene ledenvergadering119.30 - eindeKC.
vrijdag22 januari 2021Tossavond119.30 - 21.30 uur
221.30 - 23.30 uur
vrijdag29 januari 2021Tossavond119.30 - 21.30 uur
221.30 - 23.30 uurJusta Atema
vrijdag5 februari 2021Tossavond119.30 - 21.30 uur
221.30 - 23.30 uur
vrijdag12 februari 2021Tossavond119.30 - 21.30 uur
221.30 - 23.30 uur
zaterdag13 februari 2021Sinnema Agro ,,snerttoernooi,,110.30 - 12.30 uurKC.
212.30 - 15.30 uur.
vrijdag19 februari 2021Tossavond119.30 - 21.30 uur
221.30 - 23.30 uur
vrijdag26 februari 2021Tossavond119.30 - 21.30 uur
21.30 - 23.30 uur
vrijdag5 maart 2021Tossavond119.30 - 21.30 uur
221.30 - 23.30 uur
vrijdag12 maart 2021Tossavond119.30 - 21.30 uur
221.30 - 23.30 uur
vrijdag19 maart 2021Tossavond119.30 - 21.30 uur
221.30 - 23.30 uur
zaterdag20 maart 2021Openings toernooi t.v. Schatzenburg112.45 - 15.00 uurBestuur - Tc - Kc
215.00 - 18.00 uur
vrijdag26 maart 2021Tossavond119.30 - 21.30 uur
221.30 - 23.30 uur